Apartmány PRONÁJEM 

K apartmánům náleží rozsáhlé společné prostory (posezení, zastřešená pergola se zahrádkou, prostor pro gril)

Apartmán č.1  obytná plocha 72 m2, 2+kk, nájemné 15 tis. /měsíc

vybavený, vlastní parkovací stání, sklepní kóje a půda                                         

Rezervováno 

2 NP, kuchyňský kout s vestavnými spotřebiči, koupelna s vanou, samostatné WC, manželská postel Boxspring, skříň, křeslo, jídelní stůl a židle, internetové připojení, wifi, SMART TV , koberec/dlažba. Pronájem min. na 1 rok, k ceně nájemného se připočítává cena za spotřebované energie (el. energie, teplo, voda, společné poplatky, úklid, popelnice)


Apartmán č.3 obytná plocha 23 m2, 1+kk,       nájemné 12 tis./ měsíc

vybavený, vlastní parkovací stání a sklepní kóje  

Volný - ihned k dispozici

2 NP,  kuchyňský kout , koupelna se sprchovým koutem a WC, manželská postel, skříň, křeslo, jídelní stůl a židle, internetové připojení, wifi, SMART TV, trezor, fén, koberec/ dlažba. Pronájem min. na 1 rok, k ceně nájemného se připočítává cena za spotřebované energie (el. energie, teplo, voda, společné poplatky, úklid, popelnice).

Apartmán č.4 obytná plocha 25 m2, 1+0, 

nájemné 10 tis./ měsíc

vybavený, vlastní parkovací stání a sklep 

 Volný - ihned k dispozici

2 NP, koupelna se sprchovým koutem a WC, manželská postel Boxspring , skříň, křeslo, jídelní stůl a židle, internetové připojení, wifi, SMART TV, trezor, fén, koberec/ dlažba. Pronájem min. na 1 rok, k ceně nájemného se připočítává cena za spotřebované energie (el. energie, teplo, voda, společné poplatky, úklid, popelnice).  

Apartmán č.7(BEZBARIEROVÝ)obytná plocha 31 m2, 1+kk,

nájemné 13 tis./ měsíc

vlastní zahrádka 23 m2, vybavený, vlastní parkovací stání a sklep 

Volný- ihned k nastěhovaní 

 1 NP,  bezbarierový  přístup, vybavený ihned k nastěhování, kuchyňský kout, velká koupelna se sprchovým koutem a WC vhodná pro vozíčkáře, 2 samostatné postele, skříň, rozkládací sedačka, jídelní stůl a židle, internetové připojení, wifi, SMART TV, trezor, fén, dlažba. 

Pronájem min. na 1 rok, k ceně nájemného se připočítává cena za spotřebované energie (el. energie, teplo, voda, společné poplatky, úklid, popelnice).