Reference

Sem vložte podnadpis

Druhé líbánky

Milí rodiče,

dnes mám tip na výlet čistě jen pro vás, protože i když svoje děti milujeme nade vše na světe a položili bychom za ně život, občas si od nich potřebujeme alespoň na ten víkend odpočinout :-D

Nedávno jsme s manželem strávili víkend v Jeseníku. Při hledání ubytování jsem neměla úplně jasnou představu, ale snažila jsem se hledat něco spíše levnějšího, protože co si budeme povídat, ubytování v srdci Priessnitzových léčebných lázních opravdu není za hubičku. Na druhou stranu jsem ale chtěla být nedaleko lázní a také tam, kde budeme mít ráno snídani, protože snídaně je prostě základ dne. Internet mi nabídl Penzion Zeyerku, který splňoval všechny tři mé parametry. Navíc hned v úvodu stránek mě zaujal text "Nový penzion pro dospělé v Jeseníku, užijte si osvobozující klid a pohodu bez dětí". No páni, ona opravdu taková místa existují? :-D Jsem především matka, takže v mém hledáčku jsou poslední 4 roky spíše stránky typu "Hory s dětmi", "Kam vyrazit s dětmi na výlet", "Kavárny přátelské k dětem" apod., takže toto pro mě byl velký bonus. Celý víkend neuslyším dětský řev a vynervované rodiče, jupí!

Zaslala jsem poptávku na ubytování na celý víkend a během chvilky mi přímo paní majitelka volala a já zamluvila poslední volný pokoj. Už jen ta rychlost komunikace mě překvapila. Většinou na odpověď čekám tak den a někdy se ještě musím o odpověď připomínat. Penzion vypadal podle fotek příjemně, útulně a čistě. Ale známe to, realita bývá většinou úplně jiná. Tady se ale fotkám věřit rozhodně dá. Penzion byl opravdu útulný, čistý, nově zrekonstruovaný, prostě hodně muziky za málo peněz. Paní majitelka s panem majitelem na nás byli od našeho příjezdu milí a vstřícní. Pan majitel nás ochotně zavedl na pokoj. Nedostali jsme pouze klíče do ruky a pokyn, že se náš pokoj nachází v prvním patře vlevo. Opravdu péče od samého příjezdu. No a co mě teda nejvíce uchvátilo, byla snídaně na pokoj! Mohli jsme si vybrat ze snídaňového menu, kde bylo tuším minimálně pět nabídek snídaně - od slané, sladké až po zdravé a taktéž jsme si určili čas, kdy nám snídani donesou. Snídaně byla velice chutná a bohatá, což vidíte na fotce - a ano, opravdu jsme snídali v posteli, protože z té postele bych nejradši vůbec nevylezla. Všechny pokoje, kromě tedy jednoho, mají vysoké americké postele Boxspring, které jsou neuvěřitelně pohodlné. Připadala jsem si jako na druhých líbánkách.

S majiteli jsme nějaký ten čas strávili, ať už u oběda v restauraci, která je součástí penzionu, anebo večer u piana a u houslí, oba jsou totiž vynikající hudebníci a byl to opravdu příjemně strávený víkend u skleničky dobrého moravského vína, které už je takovou třešničkou na dortu. Takže pokud chcete zažít chvilku bez dětí v příjemném prostředí, určitě Penzion Zeyerku navštivte!

Krásný prázdninový den,

 Michaela.

Jan Fiala 

Rodinné prostředí, vstřícní majitelé, čisté a útulné pokoje, nejlepší 🍔, dobré 🍺 a mandlovice

Jana Javorská

Čistý, útulně zařízený penzion, velmi příjemný personál, vstřícné jednání při nadstandardních požadavcích zákazníků a hlavně snídaně do postele zpříjemní pobyt každému návštěvníkovi. Moc se mi tu líbilo a mohu jen vřele doporučit. Určitě přijedu zas.

Honza Šlégl 


Pěkný pokoj, velmi vstřícný personál. Snídaně na pokoj s širokým výběrem. Chutnalo, líbilo se 🙃

Martin Hrdlicka


Velmi ochotní a vstřícní majitelé, kterým záleží na tom, aby hosté měli klid. Servírování jídla přímo na pokoj v domluveném čase. Posezení pro hosty penzionu odděleno od restaurace. Nově zařízeno a dokonale čisté 

Nikola Tříletá 

V tomto nedávno otevřeném penzionu se nám velice líbilo. Moc ochotný a milý  majitel. Vybavení bylo krásné a nové. Dostali jsme snídani i večeři až do postele - období koronaviru. Jídlo bylo moc dobré. Na pokoji byla rychlovarná konvice, hrníčky, káva i čaj. Pobyt jsme si užili nerušeně a pokojně. Spokojenost. Rádi se někdy vrátíme.

Miro 3YO 


Hezký, nový penzion s vlastní dobrou restaurací. Pokoje jsou prostorné, útulné, čisté a dobře vybavené. Samozřejmostí je vlastní koupelna, fén, televize, varná konvice, servis na kávu a čaj. Restaurace je také příjemná. Slušný výběr dobrých pokrmů nebo vína. Nabídka dobrých snídaní, na výběr ze 6 různých variant dle lístku. Ceny za ubytování a jídlo jsou přijatelné. O vše se starají sympatičtí a velmi ochotní majitelé, kteří se velmi snaží vyhovět všemu i v této těžké době plné omezení kvůli koronáču. Vlastní parkoviště pro hosty, platba pouze v hotovosti, ubytování pouze bez dětí. 

Zdenka Mikulová

Byli jsme moc spokojeni.
Moc se nám tu líbilo , děkujeme. 

Všechna práva vyhrazena.. Zeyerka.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!